„ZAdane dane” ZAwędrowały na podium :)

Z ogromną przyjemnością i dumą informujemy, że podejmowane przez nas działania w ramach realizacji Programu „Twoje dane-twoja sprawa” zostały nagrodzone przez organizatora – Biuro GIODO. Ponownie staniemy na podium! Przypominam, że tegoroczne działania odbywały się pod hasłem „ZAdane dane” i w ogólnopolskim konkursie organizowanym dla placówek zostały nagrodzone III miejscem [link].
Ze wzruszeniem dodam, że w Programie „Twoje dane – twoja sprawa” Gimnazjum nr 132 bierze udział od 2012 roku, a w roku 2015 jako pierwsze Gimnazjum w Polsce otrzymaliśmy nagrodę główną – Złote Pióro Programu. Staliśmy się Liderem dobrych praktyk.
Dziękuję: wszystkim nauczycielom za pomoc, uczniom za to, że dzielnie realizowali poszczególne zadania. Szczególne podziękowania należą się uczniom klas pierwszych – dziękuję, że zechcieliście ZAbrać dane do ZAmościa :)!

szkolny koordynator Programu