ZŁOTE PIÓRO GIODO dla Gimnazjum nr 132!

pioro11 maja z pewnością pozostanie w naszej pamięci. Na stronie GIODO opublikowano długo wyczekiwane wyniki dwóch konkursów: dla placówek oraz konkursu na infografikę dla uczniów. Mamy ogromną przyjemność poinformować, że nasze Gimnazjum otrzymało I miejsce i zostanie nagrodzone specjalną nagrodą – ZŁOTYM PIÓREM GIODO w Ogólnopolskim Konkursie dla Szkół i Ośrodków Doskonalenia Nauczycieli w ramach Programu „Twoje dane – Twoja sprawa”! To najwyższe wyróżnienie w organizowanym od trzech lat konkursie. Jesteśmy niezmiernie dumni, że podejmowane działania kolejny raz zostały zauważone i nagrodzone – w tegorocznej edycji najwyższym wyróżnieniem :). Jesteśmy przekonani, że robimy coś dobrego i przede wszystkim ważnego dla przyszłości uczniów ale również całego lokalnego środowiska.

To nie koniec sukcesów. Serdecznie gratulujemy naszym uczniom, którzy za przygotowane prace zdobyli wiele nagród w tym tę najważniejszą.
Laureatami Ogólnopolskiego Konkursu dla Uczniów na Infografikę zostali:
Kacper Lisiewski (3b)- I miejsce,
Joanna Mordak (3a) – II miejsce,
Maciej Dyszkiewicz (2b) – wyróżnienie,
Michalina Woszczyk (3c) – wyróżnienie.
GRATULUJEMY!

28 maja w Centralnej Bibliotece Rolniczej w Warszawie przy ul. Krakowskie Przedmieście 66 odbędzie się uroczystość wręczenia nagród.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy całej społeczności szkolnej, mieszkańcom Dzielnicy oraz uczniom szkół podstawowych za wspieranie naszych działań! Złote Pióro GIODO to nasz wspólny sukces 🙂 .

Zapraszamy na stronę z wynikami konkursów GIODO [link]