PREZImania trwa :)

prezimaniaW realizacji tegorocznej edycji Programu „Twoje dane – Twoja sprawa” przyszedł czas na Prezimanię 🙂 . Ci, którzy uważnie śledzą nasze poczynania wiedzą, że w roku szkolnym 2012/13 gościła u nas Krzyżówkomania oraz Komiksomania. W roku ubiegłym miała miejsce Ulotkomania. Ten rok zdominuje Prezimania :).
Uczniowie klas trzecich na zajęciach informatyki w ramach tematów z zakresu programów prezentacyjnych poznali nowe narzędzie działające w chmurze. Prezi jest alternatywą dla powszechnie znanego Power Pointa (ujmując ogólnie).
Przy wyborze tematu prezitacji uczniowie mieli pełną swobodę. Musiała ona spełniać tylko jeden warunek – nawiązywać do zagadnień związanych z szeroko pojętym bezpieczeństwem w Internecie i ochroną danych osobowych 🙂 . Zapraszamy do obejrzenia pierwszych prac przygotowanych w ramach Prezimanii.

mw3c ms3b jk3baz3b ak3ckl3b

Wkrótce kolejne prace 🙂