Szkolna inauguracja Programu

prezentacjaV edycję Programu „Twoje dane – Twoja sprawa” oficjalnie rozpoczęliśmy 5 listopada o godz. 17.30. W tym dniu zaplanowaliśmy dla Rodziców spotkanie informacyjno-szkoleniowe, na które została przygotowana prezentacja pt.: „Dane osobowe podajemy bo… chcemy czy musimy?”.

Podczas tegorocznej edycji chcemy włączyć Państwa do współpracy przy realizacji tego Programu. Dziękujemy za tak liczne przybycie i uczestnictwo. Mamy nadzieję, że ta nietypowa forma zebrania była dla Państwa interesująca.

Zapraszamy również do odwiedzania linku Dla Rodziców gdzie umieszczane będą informacje związane z ochroną prywatności. Już teraz polecamy ulotkę opracowaną przez Parlament Europejski – Biuro Informacyjne w Polsce: „10 porad jak chronić swoją prywatność w internecie„.

Prezentację zgodnie z obietnicą można pobrać [plik .pps].

Zapraszam do galerii zdjęć, za które dziękujemy p. J. Balcerzak.